VK Čerpadla

Vy chcete čerpat, my víme jak...

O nás

Vážení zákazníci a obchodní přátelé

Vážení zákazníci a obchodní přátelé

Jsme obchodní, montážní a servisní firma zabývající se čerpací technikou a veškerým příslušenstvím k čerpadlům. Na Českém a Slovenském trhu působíme již od roku 1994, naše zkušenosti však sahají dále do minulosti. Můžeme vám nabídnout široký sortiment mnoha druhů a typů čerpadel či zařízení od mnoha českých i zahraničních firem. V oblasti čerpací techniky spolupracujeme i s dodavateli tak zvučných jmen jako Ebara, WILO, Calpeda, Grundfos, KSB, BIA, Sigma, ISH, Lutz, IWAKI, Jessberger, Noochi, Debem, CHP, Sealand nebo Schmachtl.

Dodáváme čerpadla pro použití v průmyslu i domácnostech. Mezi naše zákazníky patří malí i velcí odběratelé především z těchto oborů: vodárenství, průmysl, chemie, petrochemie, potravinářství, odpadní vody, papírenství, cukrovarnictví, škrobárenství, zemědělství, lesnictví, stavebnictví a dalších.

Na našich stránkách uvádíme pouze pro vaši orientaci jen některé typové řady čerpadel pro všeobecné použití a zaměření. Zatím není v našich silách uvést kompletní přehled námi dodávaného sortimentu, který sestává řádově ze stovek až tisíců položek od desítek dodavatelů.

Na vaši poptávku zpracujeme přesnou cenovou nabídku "na míru" několika variant čerpadel podle vámi specifikovaných požadavků. Zadání poptávky můžete provést z formuláře na našich stránkách. S cenovou nabídkou vám zašleme parametry čerpadel, dodací termíny, platební podmínky a katalogové listy námi doporučených čerpadel.

Tato stránka používá cookies. Vice info